A férfi röplabda NB II-es bajnokság rájátszásában a Gödöllő csapatát fogadtuk.

ZTE RK - Gödöllő RC 3:2 (13,22,-22,-17,9)
Zalaegerszeg, Zárt Kapuk mögött, Jv: Nagy L., Farkas L.

ZTE RK: Horváth R., Szabó G., Molnár B., Tompa D., Gyenes Z., Koós K., csere: Karamán Á., Légrádi Á. (liberó). Edző: Domokos Lajos

Villámrajtot vettek a fiúk az első szettben és pontos támadásokkal, és jó sáncokkal negyed óra alatt megnyerték a játszmát. A másodiban is mi irányítottunk és kicsit szorosabb csatában, de végig vezetve hoztuk a szettet. Alig telt el tehát 30 perc, és már 2:0-ra vezettünk. Úgy tűnt ez túlságosan is megnyugtatta csapatunkat, visszavettek a fiúk a tempóból, a játékunk hatékonysága is visszaesett, amit a motiválton játszó gödöllőiek ráérezve a lehetőségre kihasználtak és szépítettek. A térfélcsere után sem sikerült felpörögni és a vendégek végig vezetve kiegyenlítették az állást. Minden a döntő játszmára maradt. Csapatunk összekapta magát és ekkor már nem adta ki a kezéből a kezdeményezést és 8:4-re elhúztunk a fordulás előtt. A határozott játék a mérkőzés végéig megmaradt és sikerült megszereznünk a győzelmet.

Domokos Lajos: -Nekünk 2:0 után úgy látszik, véget ért a mérkőzés. Szerencsére az utolsó pillanatban még kapcsoltak a fiúk, és ha kínlódva is, de nyertünk. Sajnos értékes pontot ajándékoztunk a Gödöllőnek, ami a végelszámolásnál még hiányozhat.