Az NB II-es nyugati rájátszás első hazai mérkőzésén a TFSE együttesét fogadtuk.

ZTE RK: TFSE 3:1 (19, 22, -19, 16)
Zalaegerszeg, Ostoros Károly Csarnok, zárt kapuk mögött, Jv: Barabás Béla, Barabás Barnabás

ZTE RK: Horváth R., Szabó G., Molnár B., Tompa D., Gyenes Z., Koós K., csere: Horváth H., Légrádi Á. (liberó). Edző: Domokos Lajos és Markó Gábor

A mérkőzést a TFSE kezdte jobban, de 10:10-nél sikerült utolérni őket és innen irányítva a játékot, biztosan hozták a fiúk a játszmát. A második szettet, annak ellenére, hogy ez volt a legszorosabb, végig vezetve nyerte csapatunk. A harmadik játszmában 16:16 után mondhatni, most már szokásosan jött a megtorpanás, és az elvesztett szett. A negyedik szettben változtattak edzőink a felálláson, ami jó döntésnek bizonyult. 12:10-es hazai előnynél a vendégek vitattak egy játékvezetői döntést, és kaptak egy sárga lapot. Ez megzavarta őket és teljesen szétesett a játékuk, ami után könnyedén szereztük pontjainkat, és nyertük biztosan a mérkőzést.

Domokos Lajos: -Nyertünk egy csatát, de a háború még nem ért véget. Jó csapat a TFSE, és van még hátra hat mérkőzésünk. Igaz, hogy most helyzeti előnyben vagyunk, de bármi megtörténhet. Gratulálok a csapatnak a jó játékhoz!