Tükörsima győzelem a Serdülő válogatott ellen

2018. november 05.

Idei hatodik mérkőzésünkön a Magyar Serdülő Válogatott ellen léptünk pályára Izsákon.

MRSZ Férfi Serdülő Válogatott: ZTE RK 0:3 (14, 22, 21)

Férfi Röplabda NB II Nyugati csoport, Izsáki Sportcsarnok, Jv: Dunszt, Bibók

ZTE RK: Gyenes Z., Göczi R., Horváth R., Koós K., Molnár B., Lesznyik K., csere: Gellén M., Horváth H., Markó G., edző: Domokos Lajos és Markó Gábor

A hosszú hétvégére tekintettel a játékosok közül nem mindenki tudta vállalni az utazást és a játékot, így hosszú idő után újból mezt húzott magára Markó Gábor is. Csapatunk újoncot is avatott Horváth Huba személyében, aki jól helytállt az izsáki mérkőzésen. A fiúk igazából hoztak egy stabil alapjátékot, és ez néhány rontás ellenére is elég volt a biztos győzelemhez. A szorosabb szettek sem voltak körömrágósak, hiszen folyamatosan 3-4 pont előnnyel mentünk. Az egyetlen egerszegi időkérésnél volt a legkisebb az előny, amikor 1 pontra jött fel a válogatott. A serdülők három egymás utáni győzelem után most csak egy sima vereséget tudtak elkönyvelni. A mérkőzés mindössze 62 percig tartott.

Domokos Lajos:- Jó hangulatú, sportszerű mérkőzésen inkább egy edzőmeccset játszott a két csapat, amiért a 3 pont ugyanúgy jár

A folytatás november 11-én vasárnap a Sümeg-Dabronc vendégeként.