Történelmi győzelem a Viadukt SE ellen

2022. október 31.

A női röplabda NB II Nyugati csoportjában a biatorbágyi Viadukt SE ellen lépett pályára csapatunk.

Az első szettben magabiztos játékkal rukkoltak elő a lányok és simán hozták a játékot. A másodikban összekapták magukat a vendégek és szorossá tették a szettet, de a végén ismét mi örülhettünk. A harmadik szettben úgy tűnt sima győzelmet aratunk, hiszen tíz pontos különbséggel is vezettünk (23-13), de a vendégek jó hajrával fordítottak és szépítettek. A záró játékban már nem adotunk esélyt ellenfelünknek és hozva a szettet történelmi győzelmet értek el a lányok, hiszen ez volt az első győzelmük, mióta az NB II-ben szerepelnek.

ZTE RK- Viadukt SE 3:1 (11, 22, -23, 8)
Zalaegerszeg, 50 néző,  JV: Hegedüs, Selega

ZTE RK: Radóczi, Pete, Párizs, Farkas, Penzer, Koós-Szalai, csere: Kováts, Bedő-Tálos, Suder, Péter, Németh, Vass. Edzők: Tomanóczy Tibor és Markó Gábor