A férfi röplabda NB II 7. fordulójában a Dunaújváros csapatát fogadtuk. A fiúk nagy akarással és lelkesedéssel játszottak és csak apró dolgokon múlt, hogy nem sikerült meglepetést okozni.

ZTE RK: DSE Röplabda Akadémia 1:3 (-23,17,-22,-18)
Zalaegerszeg, Férfi röplabda NB II Nyugati csoport, Zárt kapuk mögött, Jv: Őri, Prukner

ZTE RK: Horváth R., Koós K., Molnár B., Tompa D., Szabó G., Horváth H., csere: Németh B., Turi G. Edző: Domokos Lajos és Markó Gábor

Fej-fej mellett haladtak a csapatok az első játszmában. Hol az egyik, hol a másik vezetett 1-2 ponttal, de ellépni egyik sem tudott a másiktól. A végén egy figyelmetlenség, és egy rossz megoldás hazai oldalon elég volt a vendégeknek a szett megnyeréséhez. A második elején négypontos előnyt szereztünk, amit még szívós munkával ledolgoztak az újvárosi fiatalok, de ezt jó nyitásokkal újból tetemesre növelték a fiúk, amit már meg is tartottak a szett végéig. A harmadik szett is hasonlóan alakult, mint az első, és lehetett érezni, aki ezt nyeri, az szinte biztos, hogy a meccset is. A végjátékból a vendégek jöttek ki szerencsésebben, így újból előnybe kerültek. Ekkor lehetett először érezni a csapaton, hogy már fárad, és nincs ott teljesen fejben. Az utolsó játszma már csak formalitásnak tűnt az elején, de a házigazda még utoljára összekapta magát, de egy szerencsés vendég pont lezárta a mérkőzést.

Domokos Lajos: -Egy jó csapat ellen három játszmán keresztül jó mérkőzést játszottunk. Sajnos az edzéslehetőség hiánya meglátszott az utolsó játszmában.