Könnyedén nyertünk a SZOESE ellen

2021. április 13.

A férfi röplabda NB II nyugati rájátszásában utolsó hazai mérkőzését játszotta csapatunk, ami egyben szomszédvári rangadó is volt. A Szombathely legyőzése nem okozott nagy feladatot a fiúknak.

ZTE RK: SZOESE 3:0 (19,18,16)
Zalaegerszeg, Zárt kapuk mögött, Jv. Ladányi, Szabó

ZTE RK: Horváth H., Horváth R., Szabó G., Molnár B., Tompa D., Koós K., Csere: Gyenes Z., Németh B., Légrádi Á. (liberó). Edző: Domokos Lajos és Markó Gábor

A találkozó elején, 2:1-es hazai vezetésnél Tompa Dávid könnyebben megsérült és ezt a pillanatnyi zavart kihasználva a vendégek 7:5-re átvették a vezetést. Ez volt a mérkőzés folyamán az utolsó alkalom, hogy a Szombathely vezetett. Csapatunk aránylag biztosan szerezte a pontjait, és tetemes különbséget építettünk ki a folytatásban. A második és a harmadik szettben is folyamatosan 8-10 ponttal vezettek a fiúk, amin a vendégek csak a szettek végén tudtak kozmetikázni némileg.

Domokos Lajos: - Néző szemmel nem volt egy jó mérkőzés, hiszen pár látványos labdamenet kivételével könnyen szereztük pontjainkat. Nagyon biztosan gyűjtöttük be a három pontot, és készülünk a jövő heti TFSE elleni mérkőzésre.