Keserédes kirándulás Szombathelyen

2022. december 13.

A Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság IV.o. É-nyugat keresztjátékára került sor november 20-án Szombathelyen.

Az első meccset a házigazdákkal játszottuk, akikkel már kétszer mérkőztünk meg ebben az idényben. A párharc döntetlen volt eddig, ezért különösen fontos volt lányaink számára ez a találkozó. A nagy tét rányomta bélyegét játékunkra.A Szombathely agresszíven kezdett. Ezt mi nem tudtuk lereagálni, elbizonytalanodtunk, hibát hibára halmoztunk. A második szettben összeszedtük magunkat. Voltak nyitássorozatok, bravúros mentések, így magabiztosan nyertünk. A harmadik játszmában az ellenfél a jó nyitásaiknak köszönhetően 4-5 ponttal elléptek, amelyet a mérkőzés végéig sikerült jól menedzselniük. A mérkőzést így 2:1-re elveszítettük

SZOSI – ZTE RK 2:1 (25:15; 23:25; 25:17)

A második mérkőzés 1-2. játszmájában szinte hibátlan játékkal magabiztosan játszottunk. A harmadik szettben a biztos győzelem tudatában kissé kiengedtünk, kevésbé koncentráltunk a játékra, amellyel a szimpatikusan küzdő MTE élt is, és szorosabb végjátékra késztetett bennünket.

ZTE RK – MTE 1904 3:0 (25:9; 25:14; 25:21)
A győriekkel szemben a játék minden elemében felülkerekedtünk az ellenfelünkön.

ZTE RK – UNI GYŐR-SZESE 3:0 (25:15; 25:15; 25:13)

A csapat tagjai: Balogh Eszter Hanna, Barabás Dorina, Hermán Krisztina, Jankovics Lucia, Lázár Emma, Tomasovszky Lili Anna, Tóth Míra Kincső, Vass Petra Krisztina, Vitkovics Vanda. Edző: Czigány Judit