Csoportelsőként zártak az U15-ös lányok

2022. december 13.

Hazai fordulóval zárta U15-ös leány csapatunk a bajnokság első szakaszát. Az ellenfelek a Gyenesdiás és a Nagybajom csapatai voltak. Balázs Erik összefoglalója.

„A hazai mérkőzések mindig különlegesek és fontosak, hiszen saját közönségünk előtt kell bizonyítanunk. Szülőket, barátokat, szimpatizánsokat, kell biztosítanunk arról, hogy a belénk vetett bizalmuk nem hiábavaló. Szerencsére ez a "teher" nem nyomta rá a bélyegét a teljesítményünkre. Nagy lendüttel kezdtünk a gyenesdiási lányok ellen, amit egy kis rövidzárlat követett, de a játszma végén sikerült újra összpontosítani. A győztes szett magabiztossá tette a csapatot és már nem engedték ki az irányítást a kezünkből a lányok. Ezúton is szeretném megköszönni Czigány Judit önzetlen segítségét, akiről tudtuk, hogy szükség esetén számíthatunk rá. A második mérkőzésen a nagybajomi ellenfelünk ellen lehetőséget kaptak azok a játékosok is, akik korábban kevesebbet játszottak. Ki is használták a kínálkozó alkalmat, hiszen sikerült ezt a mérkőzést is 3:0 arányban megnyernünk. Összességében maximálisan elégedettek lehetünk, mivel csoportelsőként zártuk a bajnokság első szakaszát. A munkát ugyanolyan elszántan folytatjuk, hogy a jövőben is sikeresek lehessünk.”