A lányok játékában voltak bíztató elemek

2021. november 02.

Női együttesünk ismét egy NB I-es tartalékcsapattal találkozott az NB II-es bajnokság 4. fordulójában. A TFSE ellen voltak remek labdamenetek, amiben lászik a lányok fejlődése.

ZTE RK- TFSE U21 0:3 (-13,-6,-17)
Zalaegerszeg, Női NB II, Ostoros Károly Sportcsarnok. Jv: Sántosi, Sipos

ZTE RK: Radóczi L., Pete V., Salzmann Sz., Sandó K., Penzer L., Bedő-Tálos F. Csere: Tasnádi F., Horváth A., edző: Tomanóczy Tibor

Jól kezdték a lányok az első játszmát, de 10:10 után elmentek a nyitásfogadások és sokat hibáztak. A második játszmában az történt, amit a TF csapata akart, pontosan nyitottak, mi pedig nem tudtuk hárítani a nyitásokat és támadásban is gyengélkedtek a lányok, így simán nyerték a szettet a fővárosiak. A harmadik játszmára felszívta magát a csapat és volt, hogy öt ponttal is vezettünk. Sajnos Jött egy rövidzárlat a játékunkban és ezt kihasználta a vendégcsapat és megnyerte a játszmát és a mérkőzést is

Tomanóczy Tibor: Ijedten kezdtek a lányok és ezt az ijedtséget nem tudták levetkőzni, igy nem tudtuk a játékunkat játszani. Sok rontott nyitás és nyitásfogadás jellemezte játékunkat. Sokat kell javulnunk a következő mérkőzésig.