Híreink

A 9. helyen zártunk

2021. május 30.

Klubunk U15 –ös csapata Czigány Judit edző irányításával dolgozott ebben az évben. Az utolsó nagy nekirugaszkodásról Dala Ramóna írt:

A pünkösd előtti napon a tisztes helytállás reményében keltünk útra Tatára, ahol a dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság III. osztály helyosztó visszavágójára került sor.
A Szt. Benedek elleni első kettő szettet a csapat izgulása és az új felállás okozta idegesség miatt kevés ponttal zártuk. A harmadik szettben már magabiztosabban játszottuk, de a végeredmény sajnos ezúttal sem nekünk kedvezett.

Szent Benedek Röplabda Akadémia – ZTE RK 3:0 (25:9; 25:6; 25:22)

Egy rövid szünet után az Édra játékosai ellen álltunk pályára. Összességében ugyan több pontot szereztünk, a nyitás fogadással itt is meggyűlt a bajunk. Bár a hangulat jobb volt, jobban odatettük magunkat, mint az előző mérkőzésen, voltak értékes pillanataink, de a mérkőzés végkimenetele az előzőhöz hasonlóan 3:0 lett.

ÉDRA – ZTE RK 3:0 (25:19; 25:20; 25:15)

Megtapasztaltuk, hogy milyen az akadémiai rendszerben készülő csapatok ellen játszani. Ha a hétvégi eredményt figyeljük, csalódottoknak kellene lennünk. Mi azonban büszkén indultunk haza, hiszen a lehetőségeinkhez képest mi is sokat fejlődtünk az elmúlt egy év során.

A csapat tagjai: Balogh Eszter Hanna, Barabás Dorina, Dala Ramóna, Horváth Anna, Lázár Emma, Tóth Gréta, Tóth Míra, Vass Petra. Edző: Czigány Judit